Outdoor Tv Teslimat ve Servis Hizmetleri

Outdoor Tv Ürünü Siparişi Vermeden Önce , Sipariş Esnasında ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

    Televizyon kabini ürünü , standart veya endüstriyel tip bir tv'nin dış ortamlarda , fabrika içi ortamlarda donanıma zarar veren faktörler , darbeler , hırsızlık gibi durumlardan korunması amacı ile üretilmiş özel bir üründür. 

    Ürünü kullanmaya karar verdiğinizde aşağıda belirtilen adımları takip ederek , sipariş öncesi ve sonrası sorunsuz bir proje gerçekleştirebilirsiniz. 

1

Outdoor Tv Projesi Gerçekleştirmeye Karar Verdiniz

     Öncelikle , outdoor tv ( endüstriyel tv ) fabrika içi veya dış ortamda konumlandırılacak yerin uygunluğu ve tv nin boyutunu belirlemek gereklidir. Bunun için dış ortamlarda genelde daha büyük boyutlu tvler tercih edilmelidir. Uzman satış ekibimiz size bu konuda destek sağlayacaktır.

2

Outdoor Tv ( Endüstriyel Tv ) Satın Alırken

     Tv modelini ve montaj yapılacak lokasyonun görselini satış yetkilisine iletmeniz çok önemlidir. Buna göre tv kabini ölçülendirilmesi ve gerekli aparatlar projenize uygun üretilecektir.

  Bu bilgileri alan satış yetkilisi size ürün teknik bilgisi , sipariş teklifi ve ödeme seçeneklerini belirten çalışmayı iletecektir.

3

Outdoor Tv Üretim Süreci

  Sipariş onayı ve ödemeyi gerçekleştirdikten sonra , projeniz üretim bandına dahil edilir. Outdoor Tv üretimi güncel yoğunluk ve sipariş adedine göre minumum 5 iş günü içerisine teslimata hazır hale gelir.            Uygun maliyetli bir nakliye opsiyonu kullanılarak yurt içi ve yurt dışı adreslerine , ahşap kasalı olarak ulaştırılır.

4

Montaj ve Servis Hizmetleri

Montaj hizmetini , firmamızdan yada bulunduğunuz bölgede yerel bir teknik ekipten satın alabilirsiniz. Outdoor Tv ( Endüstriyel Tv ) ve aparatları modüler yapıda olup basit ve kolay montaj edilebilmektedir.

Ürün montajı için teknik bilgiler , adım adım montaj kılavuzu gibi detaylar sipariş ile birlikte iletilmektedir. Ürün montaj ve servis teknik desteğini çalışma saatleri içerisinde Uzman ekibimiz ile iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

Endüstriyel Televizyon Kabini ve Aksesuarları

Outdoor Tv

© 2009-2017 By Farmatek Group Companys  All Right Reserved                                                                           www.farmatek.net , www.dijital-reklam.net , www.fuar35.com.tr

  • Outdoor Tv
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
Outdoor Tv Fiyat